Canlı yayında Terim'e sürpriz teklif: Yardımcısı...

Rıdvan Dilmen, İzlanda - Türkiye maçını değerlendirdi, "Terim'in ağırlığı olan bir yardımcısı olmalı. Hoca isterse biz de yardımcı olabiliriz. Ben kendi adıma rapor hazırlarım." dedi.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da %100 Futbol adlı programda İzlanda - Türkiye maçını değerlendirdi. Dilmen, "Hoca isterse yardımcı olabiliriz. Ben de kendi adıma bir rapor hazırlayabilirim mesela." dedi.

Dilmen'in açıklamalarının bir kısmı şu şekilde:

"AĞIRLIĞI OLAN BİR YARDIMCISI OLMALI"

"Bazı oyunculardan vazgeçecek olmuyor çünkü. İsim vermek istemiyorum. Bazı oyuncular için de oturup konuşacak. Şahsileştirmeden her konuyu çözüme kavuşturması lazım. Federasyonun kozmik odası olacak. Sözleşme sızıyor mesela. Bunun çözülmesi lazım. Hocaya bunları çözmesi için biri lazım. Ali Dürüst burada daha etkin olmalı. Allah korusun hoca ateşlendi hastaneye yattı. Yardımcısı kim? Bilmiyoruz. Hoca isterse biz de yardımcı olabiliriz. Bende kendi adıma kendisine bir rapor hazırlayabilirim mesela. Ağırlığı olan bir yardımcısı olmalı. 2-3 yıldır çok yardımcısı oldu hocanın.

"İZLANDA'DA HERKES GÖREVİNİ YAPIYOR"

Federasyon ilişkileri, alt ligler vs. Bunlar zor işler. Futbol Direktörlüğü çok zor. Bu işlere yardımcı olması gereken birileri olmalı. Tolga Ciğerci oyuna girdikten sonra çok top kaybetti. Emre Mor her topu ezdi. Bireysel olarak da iyi durumda değildik. İzlanda'ya bakıyorsun herkes görevini yapıyor. Ömer Toprak golde rakibe gitmeyip topa koşsa ona çarpmayacaktı belki de. Top artık tehlikeli noktaya geldiyse topa doğru çıkmalı. Gol bölgesinde karşılamalıydı adamı. Aynı anda Ozan'ın da hatası var. Hatta birinci hatalı Ozan. İleride yakalanmış. Belki de sakat olduğu için gidemedi bilemiyorum."

PAYLAŞ