Cannes'da Kimsenin Yüzüne Bakmadığı Fahriye Evcen'e Sevgilisi Sahip Çıktı

Cannes'da ilgi görmeyen Fahriye Evcen'e sevgilisi Burak Özçivit sahip çıktı. "Fahriye ülkemizi çok güzel temsil etti" diyen Burak Özçivit "kıyafetini beraber seçtik" dedi.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen'in "Cannes'da ilgi görmediği" haberleri üzerine konuştu. Sevgilisini yere göğe sığdıramayan Özçivit, "Fahriye, ülkemizi çok güzel temsil etti diyerek" Evcen'e desteğini gösterdi.

"FAHRİYE CANNES'DA ÜLKEMİZİ ÇOK İYİ TEMSİL ETTİ"

Burak Özçivit dün gece 'Kara Sevda' dizisinin veda partisine katıldı. Parti çıkışı magazin muhabirleriyle sohbet eden yakışıklı oyuncunun keyfi oldukça yerindeydi. Muhabirler Burak Özçvit'e Cannes'da boy gösteren nişanlısı Fahriye Evcen'i sordu. "Türk oyuncular olarak elimizden geldiğince yurtdışında olmaya çalışıyoruz. Cannes da onlardan biri. Fahriye de orada bizi çok güzel temsil etti" diyen Burak Özçivit sevgilisinin kıyafeti hakkında da yorumda bulundu.

FAHRİYE'NİN DERİN YIRTMAÇLI ELBİSESİNİ BURAK SEÇMİŞ

Özçivit, "Kıyafet çok güzeldi. Bu seneki geçen yıla göre daha güzeldi. Ortak seçimimizdi. Ben de fikrimi belli ettim" dedi. Burak Özçivit, "Cannes'da seneye kırmızı halıda sizi birlikte görebilir miyiz?" sorusuna da "Neden olmasın" cevabını verdi.

Fahriye Evcen böyle görüntülendi;


PAYLAŞ