Cezaevinde ölen Uğur Derin Dondurucu'nun eski sahibi toprağa verildi!

Aydın'da yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında geçen 28 Temmuz'da tutuklanan, iki gün önce ise kalp krizinden ölen Uğur Derin Dondurucu'nun eski ortaklarından 77 yaşındaki Ünal Takmaklı, toprağa verildi.

Uğur Selüloz Kimya'nın sahibi Ünal Takmaklı, geçen 28 Temmuz'da, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, tutuklandı. İzmir Menemen T Tipi Ceza İnfaz Kurumu'na konulan Ünal Takmaklı, geçen salı günü cezaevinde kalp krizinden öldü.

CENAZEYE OĞULLARI KATILDI

Ünal Takmaklı'nın cenazesi, resmi işlemlerin ardından Aydın'ın Nazilli ilçesine getirildi. Takmalı için Koca Camii'nde öğlende cenaze namazı kılındı. Cenazeye, Takmaklı ailesinden oğulları İbrahim Takmaklı ve Mustafa Takmaklı katıldı.

Nazilli Belediye Başkanı MHP'li Haluk Alıcık, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve sevenleri de cenazede yer aldı.

AİLE KABRİSTANINA DEFNEDİLDİ

Takmaklı'nın cenazesi, Eğriboyun Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.

Öte yandan, Ünal Takmaklı'nın, yine FETÖ'den tutuklanan Uğur Derin Dondurucu'nun sahibi olan kardeşleri Ali Takmaklı ve Mehmet Takmaklı'yla yıllardır küs olduğu belirtildi. Ünal Takmaklı'nın isteğiyle, aynı cezaevinde olmalarına rağmen merhumun, kardeşleri Ali ve Mehmet Takmaklı ile ayrı koğuşlarda kaldığı ve birbirleriyle görüşmedikleri öğrenildi.

PAYLAŞ