Çocuklarına 'Fethullah' ve 'Gülen' ismini koyan iş adamı tutuklandı!

Balıkesir'in Gönen ilçesinde 'Fethullah' ve 'Gülen' isimlerinde iki çocuğu olan iş adamı İ.G. ile beraber 4 kişi FETÖ kapsamında tutuklandı.

'Fethullah' ve 'Gülen' isminde 2 çocuğu olan iş adamı İ.G. ve Belediye meclis üyesi E.O. dahil FETÖ soruşturması kapmanındatutuklandı. Meclis üyesinin evinde yapılan aramada şifreli 1 dolar ele geçirildi.

4 TUTUKLAMA

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 5 iş adamından 4'ü tutuklandı.

ŞİFRELİ 1 DOLAR BULUNDU

Tutuklananlar arasında bulunan AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi E. O.'nun evinde yapılan aramada şifreli 1 dolar bulundu.

FETÖ temizliği Gönen'de sürüyor. Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma çerçevesinde, Gönen'de gözaltına 5 iş adamından 4'ü tutuklandı. Zanlıların, ev ve iş yerlerine düzenlenen eş zamanlı operasyonda bilgisayar, tablet, CD ve bazı belgelere el konuldu. AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda eski İlçe Başkanı E.O.'nun evinde ise FETÖ'nün şifreli 1 doları ele geçirildi.

BİR KİŞİ SERBEST

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden E. O., M.K., H.N. İ.G. Tutuklanırken, bir kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

FETULLAH VE GÜLEN İSMİNDE İKİ ÇOCUĞU VAR

Öte yandan, tutuklanan İ.G.'nin 'Fethullah' ve 'Gülen' isimlerinde iki çocuğu olduğu öğrenildi.

PAYLAŞ