Daha 2 yaşında! PKK, Efkan bebeği öksüz bıraktı!

Van'ın Özalp ilçesinde teröristlerin saldırısında kucağındaki bebeğiyle yaralanan kadın, yaşamını yitirdi. 2 yaşındaki Efkan bebek öksüz kaldı.

Van'ın Özalp ilçesinde PKK'lı teröristler ilçe merkezine 10 kilometre uzaklıkta yola bombalı tuzak kurmuş, El Yapımı Patlayıcı (EYP), kobra tipi askeri aracın geçişi esnasında uzaktan kumanda ile patlatılmıştı. Patlamada 5 asker ile patlama esnasında yoldan geçen bir minibüste olan 4 sivil vatandaş yaralanmıştı.

YOLDAN KOPAN ASFALT ARKADAN GELEN MİNİBÜSE SAPLANDI!

Yaralılar arasında yoldan geçen bir minibüsün içinde kucağında 2 yaşındaki bebeği bulunan Antika Çakıcı da vardı. Kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çakıcı'nın patlamanın etkisiyle kopan asfalt parçalarının minibüsün içine girerek başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

KUCAĞINDA 2 YAŞINDAKİ OĞLU VARDI

PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısında hayatını kaybeden kadının kucağında 2 yaşındaki oğlu vardı. Saldırı sonrası annesiyle birlikte hastaneye kaldırılan 2 yaşındaki Efkan Çakıcı adlı çocuğun başından yaralandığı ama durumunun iyi olduğu öğrenildi. Antika Çakıcı, Van'ın Saray ilçesine defnedildi.

4 ASKERİN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Olayda yaralanan 4 askerin tedavisi sürüyor.

Van'da Askeri Araca PKK Bombası! 5'i Asker Yaralı, 1 Sivil Şehit

PAYLAŞ