Darbeci generalin eşi, mallarını kaçırmak isterken katibe yakalandı!

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından alnından vurularak öldürülen darbeci general Semih Terzi'nin eşi, Ankara'da bir noterde malları kaçırmak isterken tanınınca, noter katibi tarafından kovalandı.

Darbeci general Semih Terzi'nin tutuklanan karısı Nazire Terzi'nin darbe girişiminden yaklaşık 1 ay sonrasında Ankara'da bir noterde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından alnından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı.

Nazire Terzi, mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak için Ankara'daki bir noterde vekaletname vermek isterken, noter katibi Kerem Sağlıklı onu tanıdı ve işlemi yapmak istemedi.

BIÇAKLA KOVALADI

Nazire Terzi'yi tanıyan ve bıçakla kovalayan noter katibi Kerem Sağlıklı, Show Haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi.

KÜSTAH SÖZLER: HEPİNİZ ÖZÜR DİLEYECEKSİNİZ

Noter katibi Sağlıklı, darbeci generalin eşinin kendisine "Bizden hepiniz özür dileyeceksiniz, hepiniz göreceksiniz, anlayacaksınız" dediğini söyledi.

Olaydan sonra noter katibinin şikayeti üzerine Nazire Terzi tutuklandı.

Noter katibi Sağlıklı ise şiddet eğilimi nedeniyle işten kovuldu. (Kaynak: Show Haber)

PAYLAŞ