Demet Akalın, Okan'ı yerin dibine soktu

Yeni programının konuk profilini tarif ederken "Bu saatten sonra Demet Akalın'a bir dönüş olmaz" şeklinde bir ifade kullanan Okan Bayülgen'e Demet Akalın'dan sert bir yanıt geldi.

Şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından Kanal D'de program yapmaya hazırlanan Okan Bayülgen'e sert yanıt verdi.

OKAN BAYÜLGEN NE DEMİŞTİ?

Geçen günlerde Hürriyet Kelebek'in magazin ekibine röportaj veren Okan Bayülgen, Gülen Cemaati'nin 15 Temmuz darbe girişimine vurgu yaparak konuk profilinin değiştiğini söylemişti. Programların ve konukların siyasallaştığını belirten Bayülgen, "Bu saatten sonra Demet Akalın'a bir dönüş olmaz" demişti.

"SEYİRCİNİN TALEBİ DE BU"

Bayülgen röportajın devamında, şu ifadelere yer vermiştği: "Yani şu; Murat Boz, Tarkan, Demet Akalın falandan sonrasına baktığın zaman, eğer bağımsızlar bunların yerini dolduracaksa, bunlar entelektüel tipler olacak. Aslında seyircinin talebi de bu. Dolayısıyla siyasi talk show yapmayacağım ama içinde doğal olarak siyaset olacak."

"KAÇ YAŞINA GELDİN, SIĞINMA BİZE"

Bu sözler üzerine Demet Akalın sosyal medya hesabı üzerinden Okan Bayülgen'e sert bir yanıt verdi. Bayülgen'in kendisi üzerinden reklam yaptığı iddia eden Demet Akalın şöyle yazdı: "Okan Bayülgen iyisin hoşsun da bırak sataşmayı işine bak! Tarkan'sız da bensiz de reklamın olur. Kaç yaşına geldin sığınma bize... Hadi anam..."

İşte Demet Akalın'ın o paylaşımı;

PAYLAŞ