Demirkol'dan çok konuşulacak Arda kehaneti

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in basın toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Ben bundan sonraki kampa Arda Turan'ın çağrılacağını düşünüyorum." dedi.

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in gerçekleştirdiği basın toplantısını değerlendirdi.

"ARDA ÇAĞIRILACAK"NTVSPOR'a yaptığı açıklamalarda Demirkol, "Yine üstü kapalı bir basın toplantısı oldu. Zamanı değil diyorlar. Beşiktaş, Dinamo Kiev ile oynarken mi milli takım konuşulacak? Kadro açıklandığında konuşulur... Bu Fatih Terim ile Arda Turan'ın ilk bozuşması değil. Burada idare etme konusunda bazı sorunlar olduğu görülüyor. Ben bundan sonraki kampa Arda Turan'ın çağrılacağını düşünüyorum.

"KAFASINA YIKARIM"

Burada kritik nokta Fatih Terim'in sözleşmesinin federasyondan sızdırılması. Bu inanılır, kabul edilebilir bir şey değil. Terim'in sözleşmesinin sızdırılmasında tek bir şey var: Hoca'ya karşı açılmış büyük bir cephe var. Federasyon özerk bir kurum. Mecliste de sorulabilir Terim'in maaşı. Ama bu sözleşme nasıl çıkarılabilir? Aynı zamanda kişisel bilgilerin paylaşılması gibi bir durumun altını çiziyorum. Maalesef çok anormal bir durum. Bu sözleşmenin sızdırılması olayı benim başıma gelse, gider çalıştığım kurumun kafasına yıkarım o kurumu.

Caner'in aşilinde sakatlık var, tedavisi devam ediyor. Zannederim yarın Caner ilk 11 çıkmayacak."

PAYLAŞ