Deniz Seki, Hapisten Çıktıktan Sonraki İlk Röportajında Yaşadıklarını Anlattı

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 3 yıla yakın hapis yatan Deniz Seki, ilk röportajını verdi. Yaşadığı zorlukları anlatan Seki, parmağındaki morluğun nedenini anlattı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklanmıştı. 5 Haziran'da özgürlüğüne kavuşan Seki, ilk röportajını Armağan Çağlayan'a verdi. Seki'nin parmağındaki morluk herkesin dikkatini çekmişti. Seki, röportajda parmağındaki morluk için "Herkes çıkışta parmağımdaki sargıyı merak etti. Orada her yer demir kapı ve kapılar çok ağır parmağım kapıya sıkıştı ve orada bir iz kaldı." dedi.

SEKİ: CEZAEVİNDEKİ FERYATLARIM SİLİNMEYECEK GİBİ

Deniz Seki, içerde geçirdiği en kötü zamanının annesinin ameliyatında yanında olamadığı için olduğunu söyledi. Seki "Canımı çok acıttı. Avukatım ve kardeşlerim aracılığıyla iyi olduğuna dair haberler alsam da rahat edemedim çok sıkıntı çektiğim zamanlar oldu bir de kardeşimin çocuğu doğduğu zaman yanlarında olamadım. Ailemizin ilk torunu İrfan Mert… Çok hüzünlendim. Kardeşim onun doğum fotoğraflarını getirdiğinde cezaevindeki feryatlarım aklımdan silinmeyecek gibi…" ifadelerinde bulundu.

"FİRARİ DÖNEMİMDE HAYAT DAHA KISITLIYDI"

Ünlü şarkıcı firari olduğu dönemde hissettiği duygunun, oraya bir daha geri dönmeyi istememek olduğunu polisten kaçmak gibi bir amacının olmadığını belirtti. Seki şöyle devam etti: İşlemediğim bir suçu layık gördüler ama insanın gücüne gidiyor ve bir daha bilerek gitmek istemiyor oraya bilerek gitmek kabus gibi… Firari olduğum altı ay çok zordu ve olağanüstü saçma bir dönemdi. Firari dönemde hayatım çok daha kısıtlıydı ne avukatınla en ailenle görüşebiliyorsun çok kabus bir dönemdi.

PAYLAŞ