Denizin ortasında şaşırtan manzara! Kimse inanamadı

Bodrum'da tekneyle denize açılan balıkçılar denizin ortasında yüzen bir domuzla karşılaştı. Görüntü karşısında oldukça şaşıran teknedekiler, o anları kameraya çekti.

Bodrum'da tekneyle denize açılan balıkçılar, adadan yüzerek karaya geçmeye çalışan bir domuzla karşılaştı. Aç kaldığı için karşıya geçmek istediği tahmin edilen domuzu gören balıkçılar o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntüledi.

YAKLAŞINCA DOMUZ OLDUĞUNU ANLADILAR

Bodrum'da kaptanlık yapan evli ve 2 çocuk babası 48 yaşındaki Süleyman Tokat, geçen salı günü sabah saatlerinde, 3 arkadaşıyla birlikte Göltürkbükü Mahallesi Balıkçı Barınağı'ndan tekneyle denize açıldı. Sahilden 1 mil açıldıktan sonra Göltürkbükü açıklarındaki Büyük Ada'ya 300 metre uzaklıkta, denizin ortasında hareket eden bir canlı gören grup, yaklaşınca domuz olduğunu anladı. Domuzun tekneye yönelmesi üzerine motoru çalıştıran Tokat ve arkadaşları olay yerinden uzaklaştı. O anlar ise cep telefonuyla görüntülendi.

Denizin ortasında şaşırtan manzara! Kimse inanamadı
"TEKNEYE DOĞRU HAMLE YAPINCA GAZA BASTIK"

Yaşadıklarını anlatan Tokat, "Oldukça hızlı hareket ediyordu. Yunus veya fok sandığımız canlının yaklaştıkça domuz olduğunu anladık. Bir ara yavaşlamak istedik. Ancak tekneye doğru hamle yapınca heyecanlandık; tekrar gaza bastık. Büyük Ada'dan karaya doğru giden oldukça iri bir domuzdu. Muhtemelen aç kaldı ve karaya doğru gidiyordu. O heyecanlı anları, cep telefonu kamerasıyla kaydettik" dedi.

PAYLAŞ