Donald Trump'ın oğlu, Antalya'da ava çıktı

ABD Başkanı Donald Trump'ın kendisiyle aynı adı taşıyan büyük oğlu Donald Trump Jr. Antalya'nın Finike İlçesi'nde ruhsatlı ava çıkarak 2 yaban keçisi vurdu.

ABD'nin ocak ayında görevi devralacak yeni Başkanı Donald Trump'ın ilk eşi Çek model Ivana Trump'tan olan büyük oğlu iş adamı Donald Trump Jr., av turizmi kapsamında avlanmak için Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nde izin alarak pazar günü Antalya'ya geldi.

5 ÖZEL KORUMA GÖREVLİSİ EŞLİK ETTİ

5 özel koruma görevlisi ve rehberin eşlik ettiği Donald Trump Jr., Finike İlçesi Sarıkaya Yaban Hayatı Geliştirme Sahası'nda kalan Oluklu Yaylası'nda avladı.

2 YABAN KEÇİSİ AVLADI

Av merakıyla bilenen oğul Trump, av sahasında özel izinle yöre halkı tarafından 'elik' olarak adlandırılan 2 yaban keçisi avladı. Av süresince geceleri dağlık alanda konaklayan Donald Trump ve beraberindeki özel koruma ekibi, dün saat 11.40'ta özel bir havayolu şirketinin tarifeli uçağıyla Almanya'ya gitti.

Antalya'ya Almanya'dan geldiği belirtilen Donald Trump Jr.'nin, hem gelişi hem de gidişinde Antalya Havalimanı VIP Salonu'nu kullandığı kaydedildi.

PAYLAŞ