Durum bildiğiniz gibi değilmiş

Verdiği kilolardan dolayı bacağında deformasyon oluştuğu öne sürülen Seren Serengil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada iddiaları yalanlayarak "Bacağıma su döküldü" dedi.

Meme küçültme ameliyatı için gittiği hastanede memesinde kist tespit edilen Nur Yerlitaş dün apar topar ameliyat olmuştu. Haberi alıp hastaneye koşan ünlü isimler arasında Seren Serengil de vardı. Ünlü şarkıcının hastane girişinde çekilen fotoğraflarında bacağında oluşan deformasyon dikkat çekmişti.

"BACAĞIMA KAYNAR SU DÖKÜLDÜ"

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Seren Serengil, "Arkadaşlar bacağıma kaynar su döküldü. İzler 6 aya kadar geçecekmiş. Ama merak edilecek bir şey yok 2 ay oldu. Ben saklamıyorum. Dün Nur Yerlitaş'a hastaneye gittiğimde çekilmiş. Haber çıkınca sormuşsunuz. Cevap vermek istedim" ifadelerine yer verdi.

"NAZAR VAR GALİBA"

Açıklamalarının devamında nazardan dert yanan Serengil, şu ifadelere yer verdi: "Zaten sürekli başıma bir şey geldi. Programa başladım başlayalı hastalığım da geçmedi nazar var galiba... Ama sizin güzel dualarınız korur beni..."

PAYLAŞ