Düşes fena yakalandı! Kırmızı giydi, falso çıktı

İngiliz Kraliyet ailesinin her daim göz önünde olan ve sık sık eleştirilen üyesi Kate Middleton'ın koltuk altlarındaki fazlalıklar ortaya çıktı.

Dünyanın en çok dikkat çeken ünlülerinden biri olan Cambridge Düşesi Catherine ya da hayranlarının çağırdığı adıyla Kate Middleton bu kez kötü yakalandı.

Kocası Prens William, çocukları Prens George ve Prenses Charlotte ile birlikte Kanada'ya resmi bir ziyarette bulunan Kate Middleton, gece de resmi bir davete katıldı. Bin Sterlin satış fiyat olan Thornton Bregazzi tasarımı kırmızı elbisesiyle göz kamaştıran Middleton'ın 'küçük falsosu' da gözlerden kaçmadı.

FAZLALIKLARI ORTAYA ÇIKTI

Kıyafetini, Kanada'nın simgesi olan akçaağaç yaprağı şeklinde bir broşla tamamlayan Middleton'ın elbisesi üzerine çok da kusursuz oturmamıştı ki, kollarının alt kısmı ve koltuk altlarındaki fazlalıklar dikkat çekici biçimde ortaya çıktı. Çok ince bir fiziğe sahip olan Kate Middleton'ın kaslı kolları da gözlerden kaçmadı.

ETEK BOYUNA ÖZEL ÖNLEM

Daha önceki resmi gezilerinde giydiği eteklerin kısalığı yüzünden birkaç kez rüzgarın azizliğine uğrayan Middleton'ın bu gezide çok daha dikkatli olduğu ve etek boyunun kazalardan koruyacak şekilde ayarlandığı da görüldü.

PAYLAŞ