Ebru Şallı mutluluğun sırrını paylaştı

Cem Yılmaz'la yaşadığı ilişkiyle magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şallı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

İki çocuk annesi Ebru Şallı, formunu pilatesle koruyor. Sürekli olarak sosyal medya hesabından takipçilerine sağlık tüyoları veren Ebru Şallı, son olarak hesabından, esneme hareketi yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmış. Ebru Şallı "mutluluk hormonunu artırır" dediği yöntemi herkese önerdi. Havuzda stertching (esneme) pozu veren Şallı, "Stretching mutluluk hormonunu hareketi geçirir, yaşam kalitenizi artırır. İçinizdeki sevgiyi, barışı, mutluluğu hayatınıza yansıtır." diyerek herkesi hareket etmeye çağırdı. Şallı hesabından şu satırları paylaştı:

''HADİ BAKALIM KİM TUTAR SİZİ''

''Hey şahane bir cumartesi dilerim. Strechingle bedeninize ve ruhunuza özgürlük tanıyın. İşte size stretching yapmanız için 10 neden. Benden size gelsin:

Stretchingle eklemlerinize ve ruhunuza özgürleştirin.Bedenin stresten uzaklaşması ve kasların gevşemesi.Kalpteki kan akışının düzenlenmesi.Fiziksel ve zihinsel farkındalığın oluşması.Eklem sıvılarının uyarılması sayesinde daha elastikiyetin artması ve dayanıklı olmak.Oluşabilecek sakatlanma riskinin azaltılması.Stretchingle ve doğru nefes terapisiyle gençleşin.Stretching, mutluluk hormonlarını harekete geçirir ve yüzünüzü kalpten güldürür.Melotonin hormonunu da çalıştıranlar daha kaliteli, derin uyku uyumanızı saglar.Yaşam kalitenizi tamamen artırır. İçinizdeki sevgiyi, barışı, mutluluğu hayatınıza yansıtır.Hadi bakalım kim tutar sizi.''

PAYLAŞ