Elazığlı teyze, PKK'ya beddua etti: Allah belalarını versin bunların

Tunceli'deki PKK saldırısında yaralanan polisler Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilirken Elazığlı bir teyze, terör örgütüne tepki gösterdi, beddua etti.

Tunceli'nin Nazimiye ilçesinde gece saat 03.30 sularında PKK'lı bir grup terörist tarafından İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği'ne sızma girişimi sırasında yaralanan 3 polis memuru Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Ambulans hastaneye geldiği sırada Elazığlı bir vatandaş terör örgütüne tepki gösterdi.

"ALLAH BELALARINI VERSİN"

Terör saldırısında yaralanan polislerin hastaneye getirilişi sırasında Elazığlı bir kadın isyan etti. Terör örgütüne beddua eden kadın, "Bu vatandan, bu çocuklarımızdan ne istiyorlar. Allah belalarını versin bunların" diye bağırdı.

1 ASKER ŞEHİT OLDU, 3 ASKER YARALANDI

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde teröristlerce düzenlenen saldırıda 1 asker şehit oldu, 3 polis memuru yaralandı. Saldırı düzenleyen terörist grubun etkisiz hale getirilmesi için bölgeye çok sayıda takviye birlik gönderilirken, hava destekli operasyon başlatıldı.

ELAZIĞ BOMBALI SALDIRIYLA SARSILMIŞTI

Elazığ, geçen hafta tarihinin en büyük saldırısını yaşamış, Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlenen bombalı saldırıda 3 polis hayatını kaybetmiş, 110'u polis, 217 kişinin yaralanmıştı.

PAYLAŞ