Elçin Sangu Aldatıldı mı? Sevgilisinin, Genç Bir Kadınla Sarmaş Dolaş Fotoğrafları Çıktı

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken'in "Amerika'da büyümedik, öpüşme sahnelerini izleyemem." sözlerinin ardından, genç bir kadınla sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıktı.

Mutluluk Zamanı filminde Elçin Sangu'nun ateşli sahnelerini izlemeye katlanmayan Yunus Özdiken "Amerika'da, İsviçre'de büyümedik. Sahneleri izlememe hakkım da olsun." demişti. Özdiken'in iş arkadaşı ile samimi görüntüleri ortaya çıktı.

ELÇİN'İN FİLMİNİN PARTİSİNDE YAKINLAŞMA GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Yunus Özdiken ile iş arkadaşının samimi görüntülerin çıkması ortalığı karıştıdı. Star TV'de Duymayan Kalmasın'ın haberine göre fotoğraflar Mutluluk Zamanı filminin after partisinde çekildi. İkili bu görüntüleri verirken, Elçin Sangu'nun da partide olduğu iddia edildi.

GÖRÜNTÜLERİ BARIŞ ARDUÇ HAYRANLARININ YAYDIĞI KONUŞULUYOR

Elçin Sangu'nun sevgilisinin görüntülerini Barış Arduç hayranlarının yaydığı da iddialar arasında yer aldı. Hayranların bu görüntüleri yaymasının nedeni de Barış Arduç ile Elçin Sangu'nun çok yakıştırılması olduğu söylendi.

YUNUS ÖZDİKEN ANINDA YALANLADI

Haber çıkar çıkmaz Yunus Özdiken'den yalanlama geldi. Özdiken, "Beril Varol, Elçin ile benim asistanım. Böyle haberlerin çıkması saçmalık" dedi.

İşte o görüntüler:

PAYLAŞ