En büyük rakibini havada kaptı! Bomba duyuruyu yaptı

"Söylemezsem Olmaz" programından ayrılan Gülşah Saraçoğlu'nu yakın markaja alan Seren Serengil, beraber geçirdikleri gecenin ardından program yapacaklarını duyurdu.

Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programından ayrıldığını 'tarzımın dışında bir projeydi' diyerek duyuran Gülşah Saraçoğlu, önceki gün Seren Serengil ile bir gece geçirdi. Seren Serengil, Instagram'dan yaptığı duyuruda, "Gülşah Saraçoğlu ile bir program yapmaya karar verdik" ifadelerini kullandı.

'JANRIMIN DIŞINDA OLAN BİR PROJEDE RİCA ÜSTÜNE BULUNDUM'

Nihat Doğan, Ömür Varol ve Bircan İpek ile birlikte sunduğu "Söylemezsem Olmaz" programından ayrılan Gülşah Saraçoğlu'nun Ömür Varol ile anlaşamadığı söylentiler arasındaydı. Saraçoğlu, sosyal medyada programdan ayrılma sebebini şöyle açıkladı: "Bugüne kadar, her sabah heyecan ile sizlerle buluşmak, gündemi yorumlamak, paylaşmak ve en önemlisi iletişim kurmak harika idi...Janrımın dışında olan bir projede, Osman Gökçek'in ricası ve yönetimin ısrarı üzerine oturduğum koltuktan ayrılıyorum...Güzel ekbimin aynı coşku ile devam edeceğine eminim. Başka bir projede görüşünceye kadar sevgiyle kalın.

Söylemezsem Olmaz ekibi ise Gülşah Saraçoğlu'nun ayırılığı ile ilgili, "Gülşah Hanım iş yoğunluğundan ötürü programı bıraktı" ifadelerine yer vermişti.

SEREN SERENGİL HAVADA KAPTI

Deniz Akkaya ile "Duymayan Kalmasın" programını sunan Seren Serengil ise, dün gece Gülşah Saraçoğlu ile beraber yemek yedi. Gecenin ilerleyen saatlerinde yaptığı duyuru takipçilerini heyecanlandırdı. Seren Serengil ve Gülşah Saraçoğlu'nun programı hakkındaki gelişmeler merakla bekleniyor.

PAYLAŞ