Erdoğan hatim merasimine katıldı, Kadir Topbaş karşıladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Dr. İlhan Varank için düzenlenen Kur'an-ı Kerim tilaveti ve hatim merasimine katıldı. Erdoğan'ı karşılayanlar arasında Kadir Topbaş da vardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde vurularak şehit edilen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank'ın ağabeyi Prof. Dr. İlhan Varank için düzenlenen Kur'an-ı Kerim tilaveti ve hatim merasimine katıldı.Darbe girişimi sırasında vurularak hayatını kaybeden Prof. Dr. İlhan Varank ve tüm şehitler için Fatih Şehzadebaşı Camii'nde öğle namazına müteakip Kur'an-ı Kerim tilaveti ve hatim merasimi düzenlendi. Programa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

OĞLU BİLAL'LE BİRLİKTE GELDİ, TOPBAŞ KARŞILADI

Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Şehzadebaşı Camii'ne oğlu Bilal Erdoğan ile birlikte gelen Erdoğan, kapıda İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan tarafından karşılandı.

Erdoğan, daha sonra camiye geçti.

TOPBAŞ'IN DAMADI GÖZALTINA ALINMIŞTI

Kadir Topbaş'ın damadı, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında geçtiğimiz günlerde gözaltına alınmış, sorgusunun ardından serbest bırakılmıştı.

PAYLAŞ