Erdoğan'la vatandaş arasında güldüren diyalog!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da konvoyunun geçişi sırasında pankart açan lastikçi esnafını ziyaret etti. Sohbet sırasında Erdoğan, elini sıkan yaşlı bir vatandaşa gülerek "Kolumu koparacaksın ya." dedi.

Erdoğan ve Yıldırım, Esenboğa Havalimanı'ndan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne giderken, İskitler güzergahında yer alan bir grup esnafın, üzerinde "Sayın Reis-i Cumhur çay da hazır, kahve de. Geri adım atma!" yazılı pankart açması üzerine konvoyu durdurdu.

LASTİKÇİ ESNAFINI ZİYARET

Araç lastiği satan esnafın dükkanına konuk olan Erdoğan ve Yıldırım, iş yeri sahibi ve çalışanlarıyla bir süre sohbet etti ve birlikte çay içti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da bir lastik dükkanında vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Erdoğan'a Başbakan Binali Yıldırım da eşlik etti.

Ankara'da, Erdoğan ve Yıldırım'ın ziyaret ettiği lastik dükkanında ilginç diyaloglar yaşandı.

ELİNİ ERDOĞAN'IN DİZİNE VURDU: BEN BU ADAM İÇİN ÖLÜYORUM

Bir vatandaş, eliyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dizine vurarak "bende kıvırma olmaz, bende her şey doğrudur. Bu adam için ölüyorum ben, babam da bu adama benziyor. Uzun, reis... Vallahi billahi. Yemin ediyorum." dedi.

"KOLUMU KOPARACAKSIN YA"

Sohbet esnasında dükkana giren yaşlı bir vatandaş ise Erdoğan'ın elini sıktı ve sert şekilde birkaç kez salladı. Duruma şaşıran Erdoğan ise gülerek "kolumu koparacaksın ya. Ya ben senin bu kadar kuvvetli olduğunu bilmiyorum ya." şeklinde karşılık verdi.
Yaşlı vatandaş ise eliyle işaret ederek "reis, reis" dedi.

PAYLAŞ