Eren'den taraftarı mest edecek hareket! Sırrı ortaya çıktı

Galatasaray'da 4 haftada 4 gol atan Eren Derdiyok'un bu performansının sebebinin antrenman sonrasında özel olarak yaptığı çalışmalar olduğu ortaya çıktı.

Eren Derdiyok Kasımpaşa'dan transfer edildiğinde kimse böyle bir patlama yapmasını beklemiyordu. 4 milyon Euro bonservis bedeliyle kadroya katılan gurbetçi futbolcu, ilk 4 haftalık performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Son oynanan Rize maçında öyle bir gol attı ki, uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir rövaşataya imza attı. Takıma kısa sürede uyum sağlayan ve attığı gollerle Galatasaray'ı sırtlayan Eren'in bu müthiş görüntüsünün sırrı ortaya çıktı.

ANTRENMAN SONRASINDA ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPTI

Öyle ki Kasımpaşa'dan çok da hazır durumda takıma katılmayan ve fiziksel açıdan yetersiz olduğu gözlenen Eren Derdiyok, 1 ay boyunca fitness salonunda ekstra çalışmalar gerçekleştirdi. Fit duruma gelen 28 yaşındaki santrfor, hemen her antrenman sonrasında da sahada fazladan kaldı ve yan top çalışması yaptı. Kenarlardan ceza sahasına orta açtıran Eren, sürekli son vuruş çalışmaları gerçekleştirdi.

MAÇ KAZANDIRIYOR

Tüm bu çabalarının karşılığını 4 haftada 4 gol atarak alan Eren Derdiyok, önceki günkü röveşatasıyla ayakta alkışlandı. Karabükspor ve Rize maçlarında tek başına Galatasaray'ı galibiyete taşıyan başarılı oyuncu, Akhisar'ı da boş geçmedi. Eren şu ana kadarki performansıyla ne kadar ekstra bir forvet olduğunu gösterdi.

(Fanatik)

PAYLAŞ