Ertuğrul Gazi'yi zor günler bekliyor!

Geçen haftaki bölümün ardından soru işaretlerinin arttığı Diriliş Ertuğrul'un 67. bölümü bugün ekranlara geliyor. Gündüz Alp ve Doğan'ın ölüp ölmediği ve Halime'nin durumu bu bölümde belli olacak.

Geçen hafta reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisinin 66. bölümünün ardından pek çok konunun ucu açık kalmıştı. Heyecanlı bir bekleyişin içine giren izleyiciler, bu akşam yeni bölümde soruların giderilmesini istiyor. Peki Diriliş Ertuğrul'da bu akşam izleyiciyi neler bekliyor?

GÜNDÜZ ALP ÖLDÜ MÜ?

Geçen haftaki bölümde; yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz'ü ağır yaralı olarak bulmuştur. Yediği ok sonucunda yaralanan Gündüz'ün akıbeti ne olacak merak konusu olmuştu. Bir yanda Gündüz'ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan'ın eşkıyanın elinde olması, Ertuğrul Bey'in zor ve tehlikeli adımları atmaya zorlayacaktır.

SADETTİN KÖPEK VE SİMON KARŞI KARŞIYA GELECEK

Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken bir bedel ödeyeceklerdir. Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden Sadettin Köpek, Simon'un bu zafiyeti karşısında planlar yapmaktadır.

HALİME VE ASLIHAN KURTULACAK MI?

Ural'ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının bir adım atmak zorundadır. Ural ise kendini bu işten sıyırmanın planlarını yapıyor.

SİMON'UN TEK AYAĞI ÇUKURDA: BÜYÜK HAMLESİ NE OLACAK?

Eşkıyaların baskın haberini Petrus'tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için kullanacak. Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Bir adım atarak bu zafiyetini gidermek zorundadır. Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon'un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak merakla bekleniyor.

DOĞAN ÖLÜYOR MU?

67. bölüm fragmanında görülen şok edici detaylardan birisi Doğan'ın yaralanması olmuştu. Ağır şekilde yaralanan Doğan'a ilk yardım müdahalesi yapılıyor. Daha sonra oba halkı bir sahneyi görerek şok oluyor. Yaralı haldeki Doğan'ın sedye ile obaya döndüğü düşünülüyor.

Tüm sorular bu akşam yayınlanacak Diriliş Ertuğrul 67. bölümünde, saat 20.00'de TRT1 ekranlarında yanıt bulacak.

PAYLAŞ