Eşi herkesin içinde cinsel içerikli sahne çekti; kılı bile kıpırdamadı

Grinin Elli Tonu filminin çekimleri sırasında bir cinsel ilişki sahnesini 7 saatte çekmelerine rağmen filmin başrol oyuncusu Jamie Jordan eşini sete getirdi.

Fifty Shades Of Grey (Grinin Elli Tonu) filminin çekimleri için Fransa'da bulunan 26 yaşındaki ünlü oyuncu Dakota Johnson film çekimleri sırasında giydiği sarı bikinin sütyen kısmını çıkararak göğüslerini ifşa ettiği bir sırada görüntülendi.

BİKİNİSİ OLAY YARATTI

Johson daha sonra yanına gelen filminde başrolü paylaştığı 34 yaşındaki Jamie Dornan ile takıldıktan sonra kendini mavi sulara bıraktı. Bütün vucut hatlarını ve göğüs uçlarını gösteren sarı bikinisi ile Dakota Johnson hayranlarını bir kez daha kendine hayran bıraktı.

ATEŞLİ SAHNELERE RAĞMEN EŞİNİ DE GETİRDİ

Çekilen ateşli sahnelere rağmen filmin başrol oyuncu Jamie Dornan izlemesi için eşini kendisi ile beraber sahnelerin çekildiği yere götürdü. Jamie kendisine sevgi gösteren kişilere gülümseyerek karşılık verdi.

KISKANÇ DAVRANMADI

Daha sonra Johson ve kocası Jamie ile beraber denize giren Jamie'nin karısı kocasının çektiği ateşli sahneler karşından herhangi bir kıskançlık göstermedi.

CİNSEL İÇERİKLİ SAHNEYİ 7 SAATTE ÇEKTİLER

Bu yılın başlarında Fifty Shades of Grey filminde çektiği cinsel içerikli sahnelerin sıkıcı olduğunu söyleyerek hayranlarını şaşırtan Dakota Johson Interview magazin dergisine yaptığı açıklamalarda, "Fifty Shades of Grey filmlerinde arka arkaya oynuyorum ve bugün tekrar cinsel içerikli bir sahnesinde oynuyorum. Bu hiç rahat değil ve çok sıkıcı, rol arkadaşım ile gerçekten cinsel ilişkiye girmiyoruz sadece ilişkiye giriyormuş gibi rol yapıyoruz ve yedi saattir bu sahneyi çekiyoruz" dedi.

PAYLAŞ