Eşi yatak sırrını ifşa edince, ünlü şarkıcı yayını bastı

Bir televizyon programına katılan Robbie Williams'ın eşi Ayda Fields, izleyenleri şaşkına uğratan yatak odası itirafında bulundu. Bu itirafın ardından eşi de canlı yayına baskın yaptı.

İngiltere'de yayınlanan 'Loose Women' adlı televizyon şovuna katılan Ayda Fields, programa katılan konuklarla konuştuğu esnada çok mahrem konulara girdi.

"BAŞKA ŞEYLER HAYAL EDİYORUM"

Eşiyle cinsel ilişki esnasında numara yaptığını itiraf eden Fields, "Dürüstçe söylemem gerekirse, eğer Rob cinsel ilişki sırasında numara yapıyorsa onunla tartışmak istemem çünkü ben de ilişki sırasında numara yaptım. Ben bir anneyim, meşgulüm. İlişki sırasında başka şeyler hayal ediyorum. Televizyon izlemeyi ya da alt katta duran Jammy Dodgers bisküvilerini yemeyi düşünüyorum." itirafında bulundu.

İLİŞKİ SIRASINDA BAŞKA ŞEYLER HAYAL ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Ayda Fields'ın bu şok edici itirafına programın diğer katılımcıları da yaptıkları itiraflarla katıldı. Bunun hemen sonrasında ünlü şarkıcı Robbie Willams stüdyoya dalarak karısına kızgınmış gibi rol yaptı. Karısına tatlı sert sataşan Robbie: "Demek bana numara yapıyordun? Robbie Williams'a, pop yıldızına?" sözlerini dile getirdi. Ünlü şarkıcıya ilişki sırasında numara yapıp yapmadığı sorulduğunda: "Ben mi? Asla. Nasıl yapılacağını bilemezdim. Belki bu gece ilişki sırasında nasıl numara yapılacağı üzerine çalışmamız lazım." diyerek cevap verdi.

"GELECEĞİNİ BİLSEYDİM, SÖYLEMEZDİM"

Williams'ın stüdyodan ayrılması sonrasında karısı Ayda, utanmış bir ifadeyle: "Kocamın buraya geleceğini bilseydim, bunu söylemezdim." sözleriyle pişmanlığını dile getirdi.

İşte canlı yayın esnasında yaşananlardan kareler; 

Robbie Williams ın Eşi İlişki Sırasında Numara Yaptığını İtiraf EttiRobbie Williams ın Eşi İlişki Sırasında Numara Yaptığını İtiraf EttiRobbie Williams ın Eşi İlişki Sırasında Numara Yaptığını İtiraf EttiRobbie Williams ın Eşi İlişki Sırasında Numara Yaptığını İtiraf EttiRobbie Williams ın Eşi İlişki Sırasında Numara Yaptığını İtiraf EttiRobbie Williams ın Eşi İlişki Sırasında Numara Yaptığını İtiraf Etti

PAYLAŞ