Eşinden ayrıldı, teselliyi türbede buldu

Eşinden ayrılan Helin Avşar teselliyi Eyüp Sultan Türbesinde buldu. Avşar türbede çektirdiği fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmedi.

Şubat ayında Serhan Bora ile hayatını birleştiren ve geçtiğimiz günlerde boşandığını duyuran Helin Avşar Eyüp Sultan türbesinde görüldü. Avşar türbede çektiği fotoğrafı, "Allah tüm Dualarımızı kabul etsin. Bayramın ilk günü gelememiştim . Şükür son gününe yetiştim #eyüpsultan" notuyla Instagram hesabından paylaştı.

HESABININ HACK'LENDİĞİNİ İDDİA ETMİŞTİ

Şubat ayında Serhan Bora ile evlenen, 3 Ağustos'ta "Bugün itibari ile boşanmış bulunuyorum" açıklamasını yaptı. Avşar daha sonra açıklamanın yer aldığı Instagram sayfasının hack'lendiğini ve boşanma haberinin asılsız olduğunu Sözcü gazetesine yaptığı açıklamayla duyurdu.Ancak Avşar, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak boşanma haberlerini doğruladı.

İşte Avşar'ın boşanma açıklaması:

Kimsenin gücenmesine kimsenin kırılmasına kıyamayan bir insan olarak doğruyu paylaşayım. Eşimle uzun zamandır, evleneli 6 ay olsa da anlaşarak boşanıyoruz. birbirimizi kırdık mı; hayır! Ben hep ona saygı duyacağım. biz severek ve dost kalarak ayrılıyoruz.

PAYLAŞ