Eşini aldatan ünlü iş adamı, genç sevgiliden çocuk yaptı

Sosyete camiası ünlü iş adamı Ergin Tanca'nın modacı eşi Canan Yaka'yı aldattığı ve bu ilişkiden de bir çocuk sahibi olduğu haberiyle çalkalanıyor.

58 yaşındaki ünlü iş adamı Tanca Ayakkabıları'nın sahibi Ergin Tanca'nın modacı eşi Canan Yaka'yı aldattığı, hatta bu ilişkiden bir de çocuğu olduğu yönündeki iddiamagazin gündemine bomba gibi düştü.

Sabah Gazetesi Günaydın ekinde yer alan Bülent Cankurt imzalı haber şöyle:

"Bundan 8-10 yıl önce hayatımıza 'azgın teke sendromu' diye bir tanım girmişti. Yaşı ilerleyen ve orta yaş krizinin çözümünü evinin dışında arayan erkekler için kullanılan bu tanım, bir dönem resmen ortalıkta kol gezmişti!

Öğrendim ki; bu tanım yıllar sonra Tanca Ayakkabıları'nın sahibi Ergin Tanca'da hayat bulmuş! Evet; ünlü modacı Canan Yaka'nın eşi Ergin Bey de, bu sendroma yakalanmış!

ALDATTI, YETMEDİ BİR DE ÇOCUK YAPTI

58 yaşındaki Ergin Bey, 1993 yılında nikah masasına oturduğu, kendisinden 9 yaş büyük eşi Canan Hanım'ı aldatmış. Üstelik bu yasak ilişkisinden bir de çocuğu olmuş! Evet, yanlış okumadınız... Ergin Bey'in, adını öğrenemediğim, 40'lı yaşlarda olduğu söylenen sevgilisinden bir kızı olmuş.

CANAN HANIM ÖĞRENDİ, SESSİZ KALDI

Karda yürüyüp izini belli etmeyen Ergin Bey, bu yasak ilişkisini aylarca saklamayı başarmış. Ancak kızı 3 aylık olduğunda, Canan Hanım'ın bir arkadaşı sayesinde bütün foyası ortaya çıkmış! İşin daha da ilginci ise eşinin bu yasak ilişkisini ve bir kızı olduğunu mayıs ayında öğrenen ve o dönem ortalığı ayağa kaldıran Canan Hanım'ın, sonrasında sessiz kalması!

SÖZLÜ ANLAŞMA YAPTILAR

Sosyetede konuşulanlara göre, evliliğinin devam etmesini isteyen Canan Hanım, Ergin Bey ile bu konuyu bir daha açmayacaklarına dair sözlü bir anlaşma yapmış!

Ergin Bey'in kızının annesi ile ilişkisi devam ediyor mu bilmem ama kendisi sık sık kızını görmeye gidiyormuş."

PAYLAŞ