Eski eşinin çıplak pozları hakkında ilk kez konuştu!

Miranda Kerr, Orlando Bloom'un çıplak fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu.

33 yaşındaki Avustralyalı eski Victoria's Secret meleği Miranda Kerr, eski eşi aktör Orlando Bloom'un bu ayın başında yayınlanan ve magazin dünyasını sarsan çıplak fotoğraflarıyla ilgili ilk kez konuştu.

''GERÇEKTEN ÇOK UTANIYORUM''

Plaj ürünleri markası Bonds'un reklam yüzü olan dünyaca ünlü model, ünlü oyuncunun fotoğraflar basında yer almadan önce ona mesaj attığını ve kendisini bu konuda uyardığını söyledi. Avustralyada bir radyo programına katılan Kerr, 'Aman Allahım, çok komikti. Bana mesaj attı ve 'Gerçekten çok utanıyorum. Benim bazı fotoğraflarımı çektiler, yakında görürsün. Sana söylemem gerektiğini düşündüm' dedi. Ben de ona 'Aklını mı kaçırdın, ne düşünüyordun? Sahiden, ne düşünüyordun?' yazdım. Belli ki hiçbir şey düşünmüyordu!' dedi.

''GİYİN, KAPATIN, SAKLAYIN''

Miranda Kerr, katıldığı programda eski eşine reklam yüzü olduğu markaya ait şortlardan yollayabileceğini söyleyerek de şaka yaptı. Program yapımcısı Kyle Sandilands da bunun üzerine aynı şortlardan, Bloom'dan birkaç gün sonra aynı şekilde çıplak fotoğrafları yayınlanan Justin Bieber'ın da giymesi gerektiğini söyledi. Miranda Kerr 'O zaman markanın sloganını şöyle yapalım: Bonds giyin, kapatın, saklayın!' diyerek kahkahalara boğuldu.

Miranda Kerr ve Orlando Bloom 2010 yılında evlenmişlerdi. 2011 yılında Flynn adını verdikleri bir oğulları olan çift, 2013 yılında ayrılmışlardı.

Orlando Bloom, şimdi şarkıcı Katy Perry ile birlikte. Miranda Kerr ise geçtiğimiz aylarda Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel'le nişanlandı.

PAYLAŞ