Esra Erol'dan Türk milletine çağrı!

Esra Erol, katıldığı bir radyo programında darbe girişimi gecesi yaşadıklarını anlatırken Türk halkını bayrağına, ülkesine ve değerlerine sahip çıkmaya çağırdı.

'Esra Erol'da Evlen Benim'le programının sunucusu Esra Erol, önceki gün Alem FM'de Adem Metan'ın konuğu oldu.

''HERKES BAYRAĞINA SAHİP ÇIKSIN''

15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlatırken "Herkes bayrağına, ülkesine ve değerlerine sahip çıksın." diyen sunucu, "Tatilde arkadaşlarla yemekteydik. Telefonuma köprüde askerlerin olduğuna dair mesaj geldi. Bir anlam veremedik, terör eylemi olabileceği söylendi. Telefon trafiğinden sonra çocuklarımın yanına gittim. Allah bir daha böyle bir gün yaşatmasın. Yürekli, vatanına, devletine bağlı bir halka darbe yapılmaz, yapılmamalı. Mezhep, dil, din ve ırk önemli değil. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Başka vatanımız yok." şeklinde konuştu.

ANNE - OĞUL CANLI YAYINDA

Program esnasında Erol'a sürpriz yapan ekip, dokuz aylık oğlu Ömer'i stüdyoya getirdi. Ömer'i görünce duygulanan sunucu, "Mutlu ve huzurlu bir aileye sahibim. Eşim Ali ile aramızda çok büyük bir saygı var. O saygınlığımızı hep koruduk. Bizi tanıyanlar da öyle diyorlar. Birbirimizden çekindiğimizi söylüyorlar. Bu da güzel bir şey." açıklamasını yaptı. Kendisinin çok iyi bir kayınvalide olacağını da ifade eden Erol, "Gelinlerim oğullarımı sevsin, başımın tacı ederim. Onlarla gezerim, hediyeler alırım. Takılarımı gelinlerime bırakacağım." dedi.

PAYLAŞ