Esra'nın eşinin videosunu izleyenin göğsü kabardı

Esra Erol'un eşi Ali Özbir, sosyal medya hesabından yaptığı Van Damme paylaşımı takipçilerini hem şaşırttı hem de gururlandırdı.

2006 yılında yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı Türk sinema filmi Sınav'da boy gösteren ve sonrasında da sıklıkla Türkiye ziyaretleri gerçekleştiren oyuncu Jean Claude Van Damme, tam bir Türkiye sevdalısı.

"TÜRKİYE GÜVENLİ BİR ÜLKE"

Esra Erol'un eşi Ali Özbir'e son filmi 'Boxer'in setinden çektiği bir video gönderen Van Damme, bu videoda Türkiye'nin aslında ne kadar güvenli bir ülke olduğunu insanlara anlatmak istediğinden bahsediyor.

KISA SÜREDE BİNLERCE KİŞİ İZLEDİ

Ali Özbir'e ve ailesine sevgilerini gönderdiği videoyu Özbir kendi hesabından yayınladı ve altına da usta oyuncu Jean Claude Van Damme'ın söylediklerini yazdı. Video kısa sürede binlerce kişi tarafından görüntülenirken altına çok sayıda yorum yapıldı.

İşte o video ve Ali Özbir'in yazdıkları: "Tarafıma göndermiş olduğu mesaj için JEAN CLAUDE VAN DAMME'a teşekkür ediyorum: Merhaba Mr. (Bay) Ali Ozbir, Ben Jean Claude Van Damme. Boxer filmimin setindeyim. Film starının bu görüntüsü için üzgünüm. Türkiye'de bir çok arkadaşım var ve insanlara Türkiye'nin ne kadar güvenli olduğu konusunda fikir alışverişinde bulunmak isterim. Yakın zamanda konuşuruz. Sizlere, ülkenize, ailenize ve Tüm Türkiye'ye saygılarımı sunuyorum."

Sevgilerimle,
Teşekkür ediyorum.
Van Damme

PAYLAŞ