Fenerbahçe'den büyük ayar: Atatürk'ün takımı himmet parası kabul etmez

Fenerbahçe, kulübe "FETÖ'cü Fener'e Himmet Parası" notuyla gönderilen parayı "Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez" başlığıyla geri gönderdi.

Fenerbahçe, bir şahsın kulüp hesabına "FETÖCÜ FENER'E HİMMET PARASI" notuyla gönderdiği 1 TL'yi resmi sitesinden yaptığı açıklamayla reddettiğini açıkladı. Sarı-Lacivertli kulüp aynı zamanda iade sırasında "Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez" notunu düştü. İşte Fenerbahçe'nin o açıklaması:

"FETÖ'CÜ FENER'E HİMMET PARASI"

"Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan "FETÖCÜ FENER'E HİMMET PARASI" notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

"ATATÜRK'ÜN TAKIMI FENERBAHÇE HİMMET PARASINI KABUL ETMEZ"

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, "Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez" notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

"FETÖ'NÜN SIZMA GİRİŞİMİ İLK KEZ FENERBAHÇE TARAFINDAN PÜSKÜRTÜLMÜŞTÜR"

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ'nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye'de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ'NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

PAYLAŞ