Fenerbahçeli yıldız bin pişman: Keşke gelmeseydim

Fenerbahçe'de Pereira'nın isteği üzerine takıma kazandırılan Aatif Chahechouhe, Dick Advocaat'ın kendisini kadroda düşünmediği için Fenerbahçe'ye geldiğine bin pişman.

Tamamen Bursaspor maçına odaklanan Fenerbahçe'de hoca ve sistem değişikliğinin sancıları sürüyor. Takımın başında Vitor Pereira varken Sivasspor'dan büyük umutlarla transfer edilen ve Salih'le birlikte kampın yıldızlarından olan Aatif Chahechouhe sıkıntılı. Teknik direktör Dick Advocaat'ın geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a Aatif'in kiralanabileceğini söylemesi Faslı futbolcuyu üzdü.

ADVOCAAT'LA GÖRÜŞECEK

Bu gelişmeleri duyan Aatif, zaman kaybetmeden geleceğini sorgulamaya başladı. Futbola paradan daha çok önem veren ve sürekli ilk ll'de forma giymek isteyen 30 yaşındaki oyuncu Aatif, Dick Advocaat ile bir görüşme yaparak hocanın kafasındaki düşüncenin tam olarak ne olduğunu öğrenecek. Tecrübeli oyuncu Aatif, Hollandalı çalıştırıcıdan olumlu bir geri dönüş alamazsa devre arasında takımdan ayrılmak istediğini Fenerbahçe yönetimine bildirecek.

PAYLAŞ