Fikret Orman yıldız oyuncunun transferinin bittiğini açıkladı

Transfer konusunda açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Talisca transferini başarıyla gerçekleştirdik. Hafta başında Talisca İstanbul'da olacak" dedi.

Portekiz'de bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer görüşmelerindeki son durum hakkında açıklamalarda bulundu."BEŞİKTAŞ'IN PARASINI YEDİRMEM"

Beşiktaş taraftarının merakla beklediği transferler hakkında konuşan Orman, 'Aboubakar konusunda Porto bize bir rakam dayatmak istiyor. Biz onlara bugün son teklifimizi yaptık. 2.2 milyon euro kiralama bedeli teklif ettik, o rakamın üstüne çıkmam. Ben Beşiktaş'ın parasını kimseye yedirmem. Türkiye'deki transfer haberlerinin gazına da gelmem.' şeklinde konuştu.

"YA KABUL EDERLER YA DA VAZGEÇERİZ"

Porto'ya resti çeken siyah-beyazlıların başkanı, 'Bu saatten sonra ya Porto bizim teklifimizi kabul eder ya da Aboubakar Porto'nun elinde kalır' açıklamasında bulundu.

TALISCA ARTIK BEŞİKTAŞ'TA

Talisca transferi hakkında da açıklamalarda bulunan Orman, 'Talisca transferini başarıyla gerçekleştirdik. Hafta başında Talisca İstanbul'da olacak' diyerek taraftarlara müjdeyi verdi.

PAYLAŞ