Flaş gelişme! Beşiktaş Nasri'yi almaya gidiyor

Beşiktaş yönetimi Nasri'yi almak için İngiltere'ye gidiyor. Başkan Fikret Orman, Umut Güner ve Emre Kocadağ, saat 14.30'da yıldız futbolcuyu getirmek üzere İngiltere'ye uçacaklar.

Beşiktaş yönetimi daha önce yapılan görüşmelerde Manchester City ile her konuda anlaştı. Ancak pazar günü West Ham maçının ardından teknik direktör Guardiola ve Nasri'nin açıklamaları kafaları karıştırdı. Bu nedenle siyah beyazlılar son temasları kurup transferi bitirmek üzere İngiltere'ye çıkarma yapacak.

"SEN BENİM 11 OYUNCUM DEĞİLSİN"

Pep Guardiola, West Ham maçının ardından Nasri için "Kalitesi başka seviyede. Kalmak istiyorsa bu kendisine bağlı" şeklinde konuşmuştu. Ancak tecrübeli teknik direktörün kapalı kapılar ardında yıldız futbolcuya "Sen benim 11 oyuncum değilsin" değidiği öğrenilirken, Nasri de son kez M.City yönetimiyle görüşüp bir karara varacak.

NASRI YÖNETİMLE GÖRÜŞECEK

Manchester City ile her konuda anlaşma sağlayan Beşiktaş yönetimi, 2 gün boyunca bu transfer için görüşmeler yapacak. Pürüz çıkmaması halinde yönetimin İngiltere'den Nasri ile dönmeleri bekleniyor.

(Kaynak: Futbol Arena)

PAYLAŞ