Flaş hamle! Beşiktaş sözleşmesini dondurdu

Beşiktaş, 5. kez ameliyat olan Veli Kavlak'ın sözleşmesini ocak ayına kadar dondurdu. Tecrübeli futbolcu, sezonun ikinci yarısında takıma dönebilecek.

Orta sahasını Aras Özbiliz, Anderson Talisca ve son gün Gökhan İnler'i alarak güçlendirmek isteyen Beşiktaş, Veli Kavlak'tan gelen kötü haberle yıkıldı. Yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan ve Almanya'da yapılan son kontrollerinin ardından 5. kez bıçak altına yatmak zorunda kalan Veli'nin durumu yönetimi sıkıntıya soktu.

BİR OPERASYON DAHA

Veli Kavlak omzundaki sakatlıktan bir türlü kurtulamadı. Son iki yılda dört kez ameliyat olmasına rağmen sakatlığını atlayamayan Veli, bir kez daha operasyon geçirecek.

EN AZ 3 AY DAHA YOK

28 yaşındaki oyuncunun en az üç ay sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle sözleşmesinin dondurulmasına karar verildi. Mukavelesi ocak ayına kadar askıya alınan Veli, sezonun ikinci yarısında takıma dönebilecek.

Veli Kavlak, Beşiktaş'taki en son 17 Şubat 2016'da, Mersin İdman Yurdu maçında forma giymiş; o karşılaşmada da sadece 1 dakika sahada kalmıştı.

Kaynak: Sporvadisi.com
PAYLAŞ