Galatasaray sonunda kurtuluyor! Çamdal'a Süper Lig'den talip çıktı

Galatasaray'ın satış listesine koyduğu Tarık Çamdal'a, PTT 1. Lig ekibi Eskişehirspor'dan sonra bir Süper Lig'den Kayserispor da talip oldu.

Galatasaray'ın yüksek bir maliyet ödeyerek Eskişehirspor'dan transfer ettiği Tarık Çamdal, beklentileri karşılayamayınca satış listesine konulmuştu. Aldığı yüksek ücret nedeniyle sarı-kırmızılı takımdan ayrılmaya sıcak bakmayan sağ bek oyuncusuna, eski takımı kiralık teklifinde bulunmuştu.

YILLIK ÜCRETİNİN YARISINI ÖDEYECEK

PTT 1. Lig'e düşen Eskişehirspor'un teklifini değerlendiren Tarık Çamdal'a bir de Spor Toto Süper Lig ekibi talip oldu. Kayserispor, 25 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için harekete geçti. Fanatik'te yer alan habere göre Galatasaray'ın kapısını çalan Kayserispor, Tarık Çamdal'ın 1.3 milyon Euro tutarındaki yıllık ücretinin yarısını ödemeyi teklif etti. Savunma oyuncusunun maliyetinin en azından yarısından kurtulmayı düşünen Galatasaray'ın teklife sıcak baktığı öğrenildi.

KAYSERİSPOR'A DAHA YAKIN

Tarık Çamdal da PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan Eskişehirspor yerine Süper Lig ekibi Kayserispor'un teklifini kabul etmeye daha yakın olduğu bildirildi.

PAYLAŞ