Galatasaray'dan gönderilecek 4 futbolcuyu duyurdu

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, Olcan Adın, Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Blerim Dzemaili'nin takımdan ayrılacağını açıkladı.

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, özel açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu, Selçuk İnan ve Sabri Sarıoğlu'nun takımdan gönderileceğine ilişkin yapılan iddialara sert yanıt verirken 4 isimle yolların ayrılacağını duyurdu.

"SABRİ VE SELÇUK İDDİALARI DOĞRU DEĞİL"

Nazifoğlu, "Kesinlikle Sabri ve Selçuk konusunda operasyon yapacağımız iddiaları doğru değil. Biz operasyon yapacağımız oyuncuyu kaptan mı çıkarırız? Beşiktaş ile oynayacağımız kupa maçı öncesi bu tarz haberlerin çıkmasını manidar karşılıyorum. Futbolcular ve yönetim arasında güzel bir bağ var, bu bağı zedeleyemezler. Takımda bu sezon herkes işini yapıyor, herkes bunun bilincinde" diye konuştu.

"LASSANA'YI TAKIMDA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Transfer çalışmaları hakkında konuşan Nazifoğlu, "Lassana Diarra'yı kadromuzda görmek istiyoruz. Ancak daha önce yaşadığı bir sorundan dolayı aldığı 10 milyon Euro'luk cezası var. Bu konuyu aşması halinde Diarra, transfer etmek istediğimiz oyunculardan biri. Geçtiğimiz gün imza töreninde söylediğim söz yanlış anlaşıldı, kaliteli ve bonservisi elinde olan oyuncuların imza parası istediğini dile getirdim. Diarra'nın da istediği bir imza parası var" şeklinde görüş belirtti.

PAYLAŞ