Galatasaraylı Berk İsmail Ünsal'ın Dirseği Çıktı

Galatasaray'ın genç golcülerinden Berk İsmail Ünsal, Kayserispor A2 maçında dirseğinden sakatlandı. 21 yaşındaki futbolcu, 1.5 ay sahalardan uzak kalacak.

Galatasaray'daki şanssız sakatlıklar kervanına bir ismin daha girdiği ortaya çıktı. Son 10 günde talihsiz sakatlıkların yaşandığı Galatasaray'da bu kervana Berk İsmail Ünsal da katıldı.

Podolski, Sigthorsson, Cavanda ve Serdar Aziz'den sonra sarı kırmızılı takımın 21 yaşındaki golcüsü de sakatlandı. Florya'da darbe dışı yaşanan sakatlıklar teknik heyete de yönetime de, "Nedir bu şanssızlık, kimin gözü değdi" sözlerinin kullanılmasına neden oldu.

FORVETLERE NAZAR DEĞDİ

Kimsenin bilmediği Berk'in şanssız sakatlığının Kayseri'de yaşandığı ortaya çıktı. G.Saray'ın 4. forvetinin dirseğinin çıktığı öğrenildi. Özellikle forvet bölgesindeki futbolcuların üzerinde gezen kara bulutlar Berk ile devam etti.

Önce Podolski'nin, Süper Kupa finalinde ayağı burkuldu. Alman oyuncunun bu hafta takıma katılacağı belirtildi. Yeni alınan Kolbein Sigthorsson ise İzlanda Milli Takımı'nda dizinden sakatlanıp atroskopi operasyonu geçirdi.

1.5 AY SONRA FORMA GİYECEK

Riekerink'in kadroda 4. forvetimiz olarak kalmalı" dediği Berk İsmail ise, Akhisar Belediyespor ile oynanan A2 maçında hat trick yaptı. Jan Olde Riekerink, genç yıldızın Kayseri'de de A2 maçında oynamasını istedi. Ancak Kayseri'deki maçın 3. dakikasında hava topu mücadelesinde 21 yaşındaki golcünün dirseği çıktı.

Sağ kolu alçıya alınan Berk İsmail Ünsal'ın da 1.5 ay boyunca sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

PAYLAŞ