Gardiyanlara 'Alçak' Diyen Nihat Doğan'a Müsteşar Çok Sert Çıktı

FETÖ soruşturmasında tutuklu bulunanların şık kıyafetlerle getirilmesini eleştirerek gardiyanlara 'alçak' diyen Nihat Doğan'a Adalet Bakanlığı Müsteşarı çok sert sözler söyledi.

Bir televizyon programında FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye "şık" kıyafetlerle çıkarılmasını eleştirerek, "alçak gardiyanlar" ifadesini kullanan şarkıcı Nihat Doğan'a, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'ten sert tepki geldi.

NİHAT DOĞAN'IN SÖYLEDİĞİ SÖZLER PAHALIYA PATLAYACAK

Gardiyanlara 'alçak' diyen Nihat Doğan'a ,Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek cevap verdi,. İpek, şarkıcı Nihat Doğan'ın canlı yayında infaz ve koruma memurlarına yönelik hakaret içeren sözlerine tepki gösterdi.

"HABER PROGRAMINA NE İÇİN KATILDIĞI ANLAŞILMAYAN..."

Müsteşar Kenan İpek yayınladığı mesaj şöyle: "Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir."

İşte Müsteşarın attığı o Tweetler:

PAYLAŞ