Gay sanılan ünlü şarkıcı cinsel kimliğini açıkladı!

Giyimi ve davranışlarıyla gay olduğu düşünülen ünlü şarkıcı Miley Cyrus, cinsel kimliğini açıkladı. Cyrus, gay değil "panseksüel" olduğunu söyledi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus, gay ya da biseksüel değil, "panseksüel" olduğunu açıkladı.

HER ZAMAN KENDİSİYLE BARIŞIK OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Nişanlısı Liam Hemsworth ile ayrılığı sonrası kadınlarla da beraberlik yaşayan Cyrus, cinsel kimliğini keşfetmek için Los Angeles'taki LGBTQ merkezine gittiğini söylemişti. Panseksüel olduğunu açıklayan Miley Cyrus, bu konuda kendine güvendiğini ve her zaman kendisiyle barışık olduğunu belirtti.

"HERKES DAHA GÜÇLÜ BİR BAĞ KURDUM"

Cyrus, "Los Angeles'taki LGBTQ merkezine gittim ve orada çeşitli hikayeler dinledim. Özellikle gördüğüm bir kişiden çok etkilendim. bu kişiyi kadın ya da erkek olarak tanımlamak mümkün değildi" dedi. Miley Cyrus, "Güzel, seksi ve kırılgan ve feminen ama aynı zamanda maskülen de bir yanı vardı. Bu kişiyle kendi aramda hayatımdaki herkesten daha güçlü bir bağ kurdum" ifadelerini kullandı.

ATIK CİNSELLİĞİNİ DAHA İYİ ANLADIĞINI SÖYLEDİ

İnsanların kendisini farklı gördüğünü fakat kendisinin her iki cinsiyete de son derece nötr olduğunu belirten 23 yaşındaki yıldız, artık cinselliğini daha iyi anladığını söyledi.

PANSEKSÜELLİK NEDİR?

Cyrus'un açıklaması akıllara her geçen gün artan cinsel eğilimlerden biri olan panseksüelliğin ne olduğu sorusunu getirdi.

İşte panseksüelliğin tanımı:

Panseksüellik veya omniseksüellik, "pan" (Türkçe: tüm) sözcüğünden türetilmiş bir tür cinsel yönelim terimidir. Bu yönelimi olan kişiler her türlü cinse karşı ilgi duyabilmektedir.

PAYLAŞ