Gaziantep merkezinde şiddetli patlama!

Son dakika... Gaziantep'te merkezde Karataş ve Alleben Göleti civarında saat 23.30 sıralarında şiddetli bir patlama meydana geldi. Bölgeye polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Gaziantep'te merkezde bulunan Karataş ve Alleben Göleti civarında şiddetli bir patlama meydana geldi. Bölgeye çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi.

FOTOĞRAFLAR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Olayla ilgili henüz net bir bilgi olmamakla birlikte, sosyal medyadan ilk fotoğraflar paylaşılmaya başlandı.

ÇATIŞMA SESİ DUYULDU

Bazı görgü tanıkları, çatışmanın ardından bir patlamanın gerçekleştiğini ifade ederken, çok sayıda helikopterin havalandığı bilgisi de aktarılıyor.

FATMA ŞAHİN'DEN İLK AÇIKLAMA: DOĞRULANMIŞ BİR BİLGİ YOK

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Gaziantep'teki patlama iddiasıyla ilgili doğrulanmış herhangi bir bilgi bulunmamakta. En doğru açıklama ilgili resmi makamlarca yapılacak" ifadelerini kullandı.

"ŞEHRİN HERYERİNDEN DUYULAN BİR PATLAMA"

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu "Gaziantep'in her tarafından duyulan patlama ile ilgili şu an şehir içerisinde herhangi bir sıkıntı yok. duyulan sesli ile alakalı emniyetimiz şu anda araştırma yapıyor net bir bilgi yok. Başka haberlere itibar etmeyiniz." açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ