Gece yarısı kar maskeli esrarengiz cinayet

Aydın'ın Köşk ilçesinde 39 yaşındaki Mustafa Turhan, otomobilini durduran kar maskeli bir kişi tarafından kafasından vurularak öldürüldü.

Aydın'ın Köşk ilçesinde kasap, 39 yaşındaki Mustafa Turhan, otomobilini durduran kar maskeli bir kişi tarafından kafasından vuruldu. Turhan, olay yerinde öldü.

KAR MASKELİ MOTOSİKLETLİ DURDURDU

Olay, Köşk Meslek Lisesi yakınlarında bugün saat 01.30 sıralarında meydana geldi. Kasaplık ve celeplik yapan Mustafa Turhan, kendisine ait 09 U 0121 plakalı otomobiliyle seyir halindeyken arkadan kendisini izleyen motosikletli bir kişi tarafından durduruldu.

AV TÜFEĞİYLE KAFASINDAN VURDU

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, otomobilinden inen Turhan, kar maskesi takan kimliği belirsiz kişi tarafından av tüfeğiyle kafasından vuruldu. Kar maskeli kişi daha sonra plakasız motosikletiyle olay yerinden kaçtı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayı görenlerin haber vermesiyle gelen polis ve sağlık ekipleri evli ve 2 çocuk babası olan Turhan'ın hayatını kaybetmiş olduğunu belirledi. Bölgede inceleme yapan polis ekiplerinin kaçan kişinin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için başlattığı soruşturma sürüyor.

PAYLAŞ