Gelin yeniden hastaneye kaldırıldı, damat gözyaşlarına boğuldu

Gaziantep'teki saldırıda yaralanan gelin, getirildiği evde 51 kişinin hayatını kaybettiğini ve 94 kişinin yaralandığını öğrenince tekrar baygınlık geçirdi. Damat da gözyaşlarına boğuldu.

Gaziantep'teki terör saldırısında yaralanan Besna Akdoğan, tedavisinin ardından götürüldüğü Akdere Mahallesindeki evinde 51 kişinin hayatını kaybettiğini ve 94 kişinin yaralandığını öğrenince fenalaştı. Besna Akdoğan, İhlas Haber Ajansı muhabirleri tarafından araçla hastaneye yetiştirildi. Baygınlık geçiren Besna Akdoğan, bir yakını tarafından kucaklanarak, hastaneye taşındı. Gelini kucağında taşıyan yakını, 'sedye getirin' diye feryat ederken, damat Nurettin Akdoğan ise eşinin başını tutarak, gözyaşlarına boğuldu.

GELİN VE DAMAT YENİDEN TEDAVİ ALTINDA

Gelin ve damat, Ersin Arslan Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

GELİN EVİ HARABEYE DÖNDÜ

Gaziantep'te Siirt'in Pervari İlçesi'nden göç eden ve birbiriyle akraba Besime ve Nurettin Akdoğan çiftinin bugün yapılacak düğünlerinin ardından yaşayacakları, patlamanın yaşandığı sokakta bulunan ev, saldırı sonrasında harabeye döndü.

51 kişinin yaşamını yitirmesine, 94 kişinin de yaralanmasına yol açan patlamanın ardından genç çiftin yaşayacakları evin camları kırıldı, eşyası kullanılamaz hale geldi.

Taburcu Edilen Gelin İsyan Etti: Düğünümüzü Kana Çevirdiler

PAYLAŞ