Gemiyle çarpışan Sahil Güvenlik botundan peş peşe 2 acı haber daha!

İstanbul Boğazı'nda yük gemisi ile çarpışarak batan Sahil Güvenlik botundan yaralı kurtarılan 2 asker daha şehit düştü. Şehit sayısı 3'e yükseldi.

İstanbul Sarayburnu açıklarında kuru yük gemisiye çarpışması sonucu ters dönen ve batan Sahil Güvenlik botunda görev yapan şehit asker sayısı 3'e yükseldi.

ACI HABERLER PEŞ PEŞE GELDİİlk olarak Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırılan ve burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Er Sinan Göktaş'ın şehit olduğu haberi geldi. Öğleden sonra da Numune Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapılan ve ardından ambulansla Fatih Sultan Mehmet Hastanesi'ne sevk edilen Astsubay Yavuz Gökhan Şahin'in şehit haberi ulaştı. Kısa süre sonra da bir kötü haber GATA'dan geldi. GATA'da yoğun bakımda tedavi altına alınan Üsteğmen Rıza Yücel de yaşama tutunamadı. Böylelikle kazada şehit olan askerlerin sayısı 3'e yükseldi.1'İ AĞIR 3 YARALI ASKER HASTANEDEUzman Erbaş Bülent Demirkaya yoğun bakımda, erler Ayhan Akgönül, Nuri Karaca ve Uzman Erbaş Enver Çetin'in hastanedeki tedavileri sürüyor. Yoğun bakımda tedavisi süren Uzman Erbaş Bülent Demirkaya'nın da hayati tehlikesi bulunuyor.

Sahil Güvenlik Botu Boğaz'da Yük Gemisi ile Çarpıştı! 1 Asker Şehit

BOTLA ÇARPIŞAN GEMİ, KİREÇBURNU AÇIKLARINDA DEMİRLEDİ

Sarayburnu açıklarında Sahil Güvenlik botu ile çarpışan "Tolunay" isimli Türk yapımı yük gemisi, kazadan sonra Sarıyer Kireçburnu açıklarında demirledi. Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait bir teknenin eşlik ettiği geminin "Cook Adaları" bandıralı olduğu ve İsrailli bir şirkete kiralandığı öğrenildi.

PAYLAŞ