Gerçek sanıldığı gibi değilmiş

Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, sosyal medya hesabından hakkında yapılan bir habere "Bu bir reklam çekimi tanıtımıydı" diyerek tepki gösterdi.

Aşk ve Mavi adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Emrah, uzun bir dönem oğlu olarak tanımayı reddettiği Tayfun'la ilgili haberler yüzünden magazin gündeminden düşmemişti. Hukuki anlamda tanıma gerçekleştikten sonra şimdilerde herkes kendi işleriyle meşgul oluyor.

SOSYAL MEDYAYI AKTİF KULLANIYOR

Emrah'ın oğlu Tayfun, açtığı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla yaptıklarını takipçilerine gösterme fırsatı bulurken, projelerini de ilk olarak yine takipçileriyle paylaşıyor.

TEPKİ GÖSTERDİ

Tayfun'un hesabından yaptığı son paylaşım ise Bursa'da katıldığı bir reklam çekimi sırasında çekilmiş fotoğraflar ve bununla ilgili yapılan haberler olmuş. Genç isim sadece bu fotoğraflar üzerinden yapılan haberi eleştirirken kendisiyle röportaj bile yapılmadığını belirterek ağzından çıkmış gibi yazılan metni de eleştirmiş.

İşte Tayfun Erdoğan'ın o paylaşımları: "Bu bir reklam çekimi tanıtımıydı, benim için güzel bir anı bile olmuştu da bu nedir? Böyle bir röportaj bile vermedim ben vay arkadaş nereden nereye..."

Tayfun Erdoğan'ın konu olduğu o haber;

PAYLAŞ