Gökhan derbiyle ilgili konuştu

Akhisar Belediyespor maçında 90 dakika forma giyen Gökhan Gönül maç sonu yaptığı açıklamalarda, "Ne söylenirse söylensin tahminler derbilerde tutmuyor. O yüzden çok fazla bir şey demiyorum." dedi.

Akhisar Belediyespor'u deplasmanda 2-0 yenen Beşiktaş'ta Gökhan Gönül maç sonu açıklamalarda bulundu.

İşte Gökhan'ın sözleri:

"4 HAFTAYI GÜZEL ATLATTIK"

"Sezonun 3-4 haftası kolay geçmez. Tüm takımlar için bu geçerli. Biz bu dönemi güzel geçtik. Bugün de burada ilk kez kazandık. Çok isteli gelmiştik zaten. Bu deplasman Beşiktaş için zordu. Hava şartları ve zemin de çok iyi değildi. Buna rağmen 2-0 kazanmayı başarıdk ve ilk 4 haftayı güzel atlattık. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sadece bir maçta kayıp yaşadık. Her maçı kazanmak için sahaya tam takım çıkıp maçları kazanmaya çalışacağız."

"AYAĞIM ŞİŞTİ"

"Maçın başında ayağıma bir darbe aldım. Kramponlar sert olduğu için şişince ayakkabı ayağımı sıktı. Bu yüzden çıkardım birkaç kez ayakkabımı. Başka bir sebebi yok."

"DERBİDE %100 OLACAĞIM"

"Daha önce ne durumda olduğumu açıkladım. Sakatlığım vardı bunu yavaş yavaş atlatıyorum. Kolay olmadı tabii ki. Bugün de tam değildim. Sakat olmadığım zaman neler yapabileceğimi biliyorum. Hocamız şans verirse derbide %100'le oynayacağıma eminim."

"TAHMİNLER TUTMAZ"

"Hangi futbolcu, hangi yorumcu ne söylerse söylesin tahminler derbilerde tutmuyor. O yüzden çok fazla bir şey demiyorum. İnşallah keyifli geçer." dedi.

PAYLAŞ