Görüntüler geçen yıldan! Brad ve Angelina fena yakalanmış

Hollywood yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt'in, boşanma kararı almasının ardından yaklaşık bir yıl önce çekilen kavga fotoğrafları basına sızdı.

Tarih Ekim 2015... Çocuklarıyla birlikte İngiltere'nin Windsor bölgesine giden Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin kavgası gün yüzüne çıktı.

KOLUNDAN ÇEKİNCE...

Tartışma anında cep telefonuyla çekilen ve ilk kez yayımlanan fotoğraflarda; 52 yaşındaki Brad Pitt'in, 41 yaşındaki ünlü aktristi kolundan çektiği, sonrasında Jolie'nin kendini uzağa ittiği görülüyor. Bu sırada Angelina Jolie'nin, kollarını yukarı atarak eşinden kurtulmaya çalışması dikkati çekiyor.

"NE KONUŞTUKLARINI DUYMADIM"

Kalabalığın arasında yaşanan sert tartışma, etraftaki bir kişi tarafından fotoğraflandı. Görüntüleri paylaşan görgü şahidi, The Sun'a yaptığı açıklamada, "Eşim telefonla fotoğrafımı çekiyordu. Ne konuştuklarını ve tartışmalarını duymadım. Fotoğrafları kontrol ederken aralarında bir sürtüşme olduğunu fark ettik. Onları tekrar gördüğümüzde park içinde sert yüz ifadeleri dikkatimizi çekti" ifadelerini kullandı.

İşte ünlü ismin o görüntüleri;

Angelina Jolie  Brad Pitt in Kavga Fotoğrafları Ortaya ÇıktıAngelina Jolie  Brad Pitt in Kavga Fotoğrafları Ortaya ÇıktıAngelina Jolie  Brad Pitt in Kavga Fotoğrafları Ortaya ÇıktıAngelina Jolie  Brad Pitt in Kavga Fotoğrafları Ortaya Çıktı
 

PAYLAŞ