Görüntüleri çıkan Arif Erdem'den FETÖ açıklaması

Arif Erdem, FETÖ ve darbeyle ilgili yaptığı açıklamada "Hiçbir terör örgütü ile vatanıma ve milletime zerre miktar zarar verebilecek bir oluşumun içerisinde olmadım." dedi.

Eski Galatasaray ve milli takım oyuncusu Arif Erdem darbe girişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hedefinin her zaman milli forma ve bayrağı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyleyen Arif Erdem, sosyal medya hesabından hain terör saldırıları ve darbe girişimini de lanetle kınadı.

İşte Arif Erdem'in o paylaşımı:

"VATANI İÇİN ÇALIŞAN BİR İNSAN OLDUM"

''Kamuoyuna duyurulur!! Ben hayatim boyunca vatanı, milleti, bayrağı için çalışan, inandığım dini değerler dogrultusunda yaşamaya çalışan, ailesine, örf ve adetlerine bağlı bir insan oldum..

Hem Galatasaray forması hem de milli forma altında her zaman tek hedefim vatanımı, bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek oldu.

"HİÇBİR ZAMAN VATANIMA İHANET ETMEDİM"

Son zamanlarda Ülkemizde yaşanan hain terör saldırılarını ve alçak darbe girişimini lanetle kınıyorum!! Ben dini duygularım, vatan ve millet sevdamla her zaman her kuruma elimden geldiğince maddi-manevi destek olmaya çalıştım. Temiz duygularımızı kendi çıkarlarına alet edenlerin Yüce Türk Adaleti önünde hesap vermesini en çok ben isterim!! Hiçbir terör örgütü ile vatanıma ve milletime zerre miktar zarar verebilecek bir oluşumun içerisinde olmadım, olmam da asla mümkün değil.. Milletin iradesi ile seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanımız'a ve milletin bizzat kendsine yapılan bu hain darbe girişimini nefretle kınadığımı tekrar belirtirken tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ve acı içindeki yakınlarına sabırlar dilerim... Saygılarımla... Arif Erdem''

PAYLAŞ