Gülen'le fotoğrafı çıkmıştı, sonunda patladı

Göztepe Teknik Direktörü Okan Buruk, geçmiş dönemde Fethullah Gülen'le sohbetinden fotoğrafının ortaya çıkmasıyla ilgili "Her zaman ülkeme bağlı kaldım, alnım ak." dedi.

Göztepe Teknik Direktörü Okan Buruk, çoğunluğu Galatasaraylı bir grup futbolcuyla, FETÖ / PDY lideri Fethullah Gülen'in bir sohbetine katıldıklarını gösteren fotoğraf ve görüntülerle ilgili açıklamada bulundu.

"HER ZAMAN ÜLKEME BAĞLI KALDIM"

Söz konusu görüntülerin 22 yıl önceye ait olduğunu hatırlatan Okan Buruk, "O yıllarda 20'li yaşlardaydım. Benim hayatta değer verdiğim en büyük iki şey Türklük ve Müslümanlık duygularıdır. Benim devletime ve milletime veremeyeceğim hesabım yok. Her zaman ülkeme bağlı kaldım, alnım ak." dedi.

"TERÖR ÖRGÜTÜNÜ KINIYORUM"

Okan Buruk, Türkiye'nin 15 Temmuz darbe girişiminde büyük bir tehlike atlattığını belirterek, "Terör örgütünün bu saldırısı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde halkımızın destansı mücadelesiyle bertaraf edildi. Terör örgütünü şiddetle kınıyorum. Bu ülkeye seven insanlar olarak neye ihtiyaç varsa seve seve yaparız." şeklinde konuştu.

PAYLAŞ