Gülşen dur durak bilmiyor! Kim der ki 4 aylık hamile

4 aylık hamile olan ünlü sanatçı Gülşen, siyah hamile tulumu ile sahne aldı. Gülşen sahnedeyken, eşi Ozan Çolakoğlu ise şarkılarına Dj'lik yaparak eşlik etti.

Bodrum'un ünlü mekanlarından Pasha Clup'te sahne alan ünlü şarkıcı Gülşen, izdihama neden oldu. Biletlerin erkenden tükendiği Gülşen konserini yaklaşık 2 bin kişi izledi.

HAMİLE TULUMUYLA SAHNEDE

Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan 4 aylık hamile Gülşen, sahneye siyah hamile tulumuyla çıktı. Hamilelik nedeniyle ünlü sanatçının iyice belirginleşen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

KOCASIDA EŞLİK ETTİ

Erkek çocuk bekleyen Ozan - Gülşen çifti sahnede beraber yer aldı. Gülşen eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirirken, eşi Ozan ise Dj kabininde karısının şarkılarını çalarak hayranlarını coşturdu.

YERİNDE DURAMADI

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Gülşen'in aldığı kilolar ise dikkatlerden kaçmadı. Hamile olmasına rağmen yerinde duramayan ünlü şarkıcı sık sık dansçıları ile beraber dans kareografisine katılmayı da ihmal etmedi.

İşte Gülşen'in sahnesinden kareler;

Gülşen Hamile Tulumuyla Sahneye ÇıktıGülşen Hamile Tulumuyla Sahneye ÇıktıGülşen Hamile Tulumuyla Sahneye ÇıktıGülşen Hamile Tulumuyla Sahneye ÇıktıGülşen Hamile Tulumuyla Sahneye ÇıktıGülşen Hamile Tulumuyla Sahneye Çıktı

PAYLAŞ