Güncel Modeller, Yenilikler ve Saatlere Dair Aradığınız Herşey modasaat.com'da

Saat tutkunları açısından önemli markalardan bir tanesi olan Diesel saat, erkek modellerinde dahi tasarıma verdiği özen ile büyülemektedir.

Saat tutkunları açısından önemli markalardan bir tanesi olan Diesel saat, erkek modellerinde dahi tasarıma verdiği özen ile büyülemektedir. Birçok modelinde kadran rengi değişik olan erkek modellerinde iç tasarımda ayırt edicidir. Çerçevenin kenarında yer alan marka ismi de şık bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda mavi ve pembe renklerin tonlarında olan kadranın yanı sıra çelikten yapılma kordonda farklı şekillerde olabilmektedir. Kordonun belli noktalarında yer alan işçilik gerektiren unsurlarda çerçeve ile uyumlu bir görünüm vermektedir. Aynı zamanda roma rakamları da kullanılarak çerçeve içinde birçok farklı özellik sunulmaktadır. Bununla birlikte orta kısımlarının bir hayli desenle kaplı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Daha küçük çapta olan bayan kol saati modellerinde ise işçilik çok daha yüksek bir boyuta ulaşmaktadır. Çerçeve içinin yanı sıra, kordonda kaplama ya da süslü olmaktadır. Çoğunlukla aksesuar olarak da tercih edilen Diesel marka saatlerin bir diğer özelliği ise kalitesidir. Safir ve kristal camlı olan modelleri bulunsa da daha çok mineral cam tercih edilmektedir.

Fiyat anlamında geniş bir aralığa sahip olan saat markalarından bir tanesi olan Emporio Armani watch, İtalyan zarafetini yansıtmayı sürdürmektedir. Birçok açıdan karşılaştırıldığında farklı saat markalarının çok önünde olan modellere sahiptir. Aynı zamanda kaliteli ve kullanım kolaylığı da zarifliğin peşi sıra arkasından gelmektedir. İnce dokunuşlar yapılarak öne çıkartılan bayan saat modellerine sahip olan Emporio Armani, şekilsel anlamda farklılıklara sahiptir. Özellik açısından baktığımızda bayan saat modellerinin hiçbirisinde yeterli donanım bulunmamaktadır. Bunun yerine çok daha farklı süslemeler yer almaktadır. Kaplama modellerin dışında taşlı ya da kıvrımlı kordonlara sahiptir. Aynı zamanda bicolour olarak tanımlanan çift renkli özelliği de bulunan bu kordonların büyük bir kısmı çelik ya da deriden yapılmaktadır. Saatin ilgi çekici olma özelliğine sahip olmasını sağlayan bir diğer önemli husus ise renktir. Kordon, kadran, kasa gibi bölgelerin oluşturduğu renk uyumunun çok cafcaflı olması itici olabilmesine neden olabilirdi. Ancak beyaz rengin tonlarının kullanılmasıyla parlaklık kazanıldığı için böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca gerek erkek saat modellerinde gerekse bayan saat modellerinde genel itibariyle mineral cam tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise kristal camların neden olduğu kaba görünümün oluşmamasını sağlamaktadır.

Çok daha makul fiyatlar ile alınabilmesi mümkün olan kaliteli saatler için Festina markası tercih edilebilmektedir. Son yıllarda farklı özelliklere sahip saatler üretilen bir marka olmasının yanı sıra erkek ve bayan saat seçenekleri de vardır. modasaat.com/kategori/festina.aspx linki aynı ile erişim sağlanan sayfada birçok farklı modeli bulunmaktadır. Model özelliklerinin yanında indirim seçenekleri de vardır. Kolay bir şekilde saat alımı için tercih edilen internet sitelerinden bir tanesi olmasının dışında aynı zamanda güvenilir ve kaliteli bir adrestir. Her türlü saat alımı site üzerinden sipariş verilerek yapılabilmektedir. Aynı zamanda kişiye özel sayfalarda bulunmaktadır. Festina markasına ait outlet sayfasında da çok daha farklı modeller sergilenmektedir. Sol bölümden istenilen özelliklere göre saat seçimi de mümkün olmaktadır. 150 TL ve üzerinde olacak saat alışverişlerinde kargo ücreti alınmadığı gibi Festina marka saatlerin bakım ve onarımları da yapılabilmektedir. Başta kordon olmak üzere kadran ve kasa değişimi mümkündür.

PAYLAŞ