Günün bombası: Ebru ve Reza tekrar evlenir

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın inatlaşma uğruna boşanma kararı aldığını öne süren çifte yakın kaynaklar "Reza serbest kalırsa tekrar evlenirler" yorumunu yapıyor.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Boşanma haberlerini doğrulayan çiftin bu açıklamaların ardından 25 gün geçmesine rağmen, herhangi birinden boşanmak için başvuruda bulunmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

İNATLAŞMA UĞRUNA BOŞANMA KARARI ALDILAR

Bunun üzerine ortaya yeni bir iddia oraya atıldı. Söylentilere göre ikili boşanma kararını inatlaşma uğruna aldı. Zarrab'ın tutuklandığı sırada Gündeş, kızı Alara'yı da alarak Türkiye'ye göndü ve bir daha Amerika'ya gitmeyerek eşini yalnız bıraktı.

EBRU'YA KIZIP RESTİ ÇEKTİ

Güzel şarkıcı, eşi Reza Zarrab'ın "kızımı çok özledim Amerika'ya getirsin" teklifini de reddedince iyice yalnız kalan Zarrab hapishanede bunalıma girdi. "Ebru yanıma gelmiyorsa ben de onu telefonla bile aramam" diye rest çekip boşanma kararı aldı.

TEKRAR EVLENİRLER

Çifte yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, çift bu kararlarından dönmese bile Reza'nın serbest kalması durumunda yeniden nikah masasına oturabilirler.

PAYLAŞ